Pražiareň kávy Two hands

Originálna pražiareň kávy. Vitajte v Two hands – pražiarni kávy dvoch bratov, kde spojenie kvality a autentickej chuti a zážitku dostáva nový význam. S hrdosťou vám prinášame výber najvyššej kvality čerstvo pražených zrnkových káv, ktoré poskytujú nezameniteľný pôžitok každým dúškom. Naša pražiareň je miestom, kde sa umenie praženia stretáva s vášňou pre kávu. Nechajte sa uniesť vôňou a chuťou pravej kávy, ktorú prinášame priamo k vám, aby ste mohli objaviť rozmanitosť kávových aróm. Sme tu, aby sme vám poskytli jedinečný kávový zážitok, a to s láskou a starostlivosťou o každé zrno.

Tešíme sa na vás v našej pražiarni kávy priamo v Prešove.

Do všetkého
ideme s 2 Hands

O nás

sme dVaja bratia samo a tomáš

Pražiareň kávy Two hands
Pražiareň kávy priamo v Prešove. Čerstvo pražená káva.

Okrem milióna iných vecí nás spája aj spoločná vášeň pre kávu. Naša cesta začala doslova na ceste, keď sme v roku 2015 šliapali do pedálov v centre Prešova na prvom kávovom bajku. Potom sme pridali ďalší a naša chuť po kvalitnej káve rástla stále viac.

Netrvalo dlho a uvedomili sme si, že ak chceme (a my naozaj chceme) mať kvalitu našej kávy skutočne pod kontrolou, musíme ju začať pražiť sami. Dali sme hlavy dokopy a od roku 2022 pražíme výberové single origin kávy, ako aj vlastný blend, našimi 2 Hands.

V našej pražiarni kávy venujeme pozornosť každému detailu, aby sme vám priniesli nezabudnuteľný kávový zážitok. Sústreďujeme sa na starostlivosť o každé zrno, ktoré prechádza naším procesom ručného praženia. Naše výnimočné zrnkové kávy pochádzajú z najlepších regiónov sveta, kde sa pestujú s láskou a starostlivosťou. Každá šálka je výsledkom precízneho umenia našich skúsených pražiarníkov, ktorí sa oddávajú kráse pravého kávového umenia. Vstúpte do sveta Pražiarne Kávy a nechajte sa zlákať jedinečnými chuťovými dojmami, ktoré len pravá vášeň pre kávu môže poskytnúť.

VYSKúšaj to

ľavou oBjednáš,
pravou vychutnáš

Shopping cart0
Žiadne produkty v košíku!