Slovenská pražiareň kávy

Vstúpte do sveta autentickej kávy so slovenskou pražiareňou, kde sa tradícia stretáva s inováciou, a kde kvalita je naším záväzkom. Naša Slovenská pražiareň kávy sa pyšní dlhoročnou históriou vášne pre kávu a starostlivého spracovania zrnkových káv. Srdcom našej práce je oddanosť poskytovať zákazníkom nezabudnuteľné kávové zážitky, pričom zdôrazňujeme kvalitu, autenticitu a unikátnu chuť domácej kávy.

Naše zrná sú starostlivo vyberané z najlepších kávových plantáží a následne s láskou a odborným umením pražené našimi skúsenými pražiarničkami. Výsledkom je paleta zrnkových káv, ktoré odzrkadľujú bohatstvo kávových regiónov a prinášajú do každej šálky jedinečný charakter. Od lahodných a ovocných tónov po robustné a plné arómy, naša ponuka zohľadňuje rôznorodé chuťové preference každého kávového nadšenca.

Slovenská pražiareň kávy nie je len miestom, kde sa káva praží a balí, ale je to miesto, kde vznikajú príbehy, zážitky a spomienky spojené s jednou z najobľúbenejších nápojov na svete. Pre nás nie je káva len produkt, je to umelecké dielo, ktoré tvoríme s vášňou a oddanosťou. Vyzývame vás, aby ste sa pripojili k nám na tejto ceste skrze svet slovenskej pražiarne kávy a objavili, čo znamená skutočná chuť a autenticita kávy zo Slovenska.

 

 
 
 
 

Kontakt

pozdrav nás v prešove,
alebo nám napíš s oboma rukami nA
ahoj@tWohands.sk

Phone:
+421 918 835 952

Sídlo firmy:
kavanabajku s.r.o
Bezručova 6
Prešov 08001

 

Naša slovenská pražiareň kávy – Two hands

Slovenská pražiareň kávy

Naša misia je jednoduchá: prinášať vám kávu, ktorá oslovuje vaše zmysly a poskytuje výnimočný kávový zážitok. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete jemné a ovocné tóny alebo robustné a plné arómy, naša ponuka uspokojí široké spektrum chuťových preferencií.

Spojte sa s nami v objavovaní sveta slovenskej pražiarne kávy a ochutnajte jedinečné zrnkové kávy, ktoré nesú so sebou príbeh a charakter. Ďakujeme vám, že ste s nami a že si doprajete tú najlepšiu chuť kávy priamo z našej pražiarne.

Neprehliadnite aj náš E-shop s praženou kávou.

 
 
 
 

Ochrana osobných údajov

Shopping cart0
Žiadne produkty v košíku!