Aeropress Go

34.80 vrátane DPH

Aeropress na cesty predstavuje dokonalý spôsob prípravy filtrovanej kávy v pohodlí domova alebo na cestách, čo umožňuje milovníkom kávy vychutnať si čerstvú šálku bez kompromisov. Jeho využitie je intuitívne a flexibilné, umožňujúc prípravu od 1 do 4 šálok, pričom množstvo je jednoducho nastaviteľné podľa vlastných preferencií a vyznačené na odmerke.

Unikátna konštrukcia Aeropressu zabezpečuje, že zomletá káva zostáva stále v úzkom kontakte s vodou, čo umožňuje extrakciu plnej chuti a arómy. Výsledkom je vyvážená chuť kávy, bez prítomnosti drobných čiastok, a jemná ako pri príprave espressa.

Okrem jednoduchosti prípravy je Aeropress aj veľmi ľahko udržiavateľný. Po použití stačí opláchnuť pod tečúcou vodou a je pripravený na ďalšie použitie.

Tento kompaktný a prenosný prístroj je skvelým spoločníkom pre všetky dobrodružstvá. Stačí mať pri sebe obľúbenú kávu a zásobu vody. Následne len zbaliť Aeropress, nasadiť veko a je pripravený na cestu v batohu, kufri alebo cestovnej taške. Užívajte si kvalitnú kávu kdekoľvek a kedykoľvek s Aeropressom na cesty!

 

Aeropress na cesty

  • Môžete si zvoliť množstvo od 1 do 4 šálok podľa stupnice vyznačenej na odmerke
  • Zomletá káva je stále v kontakte s vodou
  • Vyrovnaná chuť kávy
  • Káva neobsahuje žiadne drobné čiastočky a je jemná ako espresso
  • Veľmi jednoduchá údržba
#
$
Shopping cart0
Žiadne produkty v košíku!